KONST / Litografier / Färglitografi 8135225
nr 813 5225
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 205/330, signerad, 1986, motivets mått: 44x63
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:40:34
7/3 00:35:14
100 kr
11/3 20:30:20
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner